Jesteśmy bezkonkurencyjni w tym co robimy!

-5% dla nowych klientów z kodem - start

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą, która zajmuje się opieką nad wizytówkami Google poprzez pozytywne opinie. Zlecenia zawsze robimy starannie według ustaleń z naszymi konsumentami. Przyjemnością dla nas jest współpraca z każdym klientem, który boryka się z problemami swojej średniej oceny, ponieważ chcemy i możemy pomóc.

opieka nad wizytówkami w Google Maps
Pozytywne opinie w Google

Gwarancja na pozytywne opinie Google?

Zdecydowanie TAK!
Na każde nasze zlecenie dajemy roczną gwarancję. Jesteśmy pewni naszych usług, lecz zawsze warto pamiętać, że coś może się wydarzyć. Jeśli tak się stanie, nasi klienci mogą na nas liczyć. Dlatego w geście naszego profesjonalizmu, każda pozytywna opinia Google jest objęta gwarancją.
Czas gwarancji może podlegać negocjacji w zależności od wielkości pakietu.

Jeszcze więcej o nas!

Mając doświadczenie i odpowiednie narzędzia, jesteśmy w stanie wystawiać opinie Google w każdym języku, dla dowolnego miejsca na świecie. Pieczołowicie przygotowywaliśmy się do wejścia w rynek, który wcześniej dogłębnie przeanalizowaliśmy. Większa część firm działających na świecie w zakresie wystawiania pozytywnych opinii korzysta z tzw. kont spamerskich, u nas tego nie doświadczysz. Nawiązując z nami współpracę, wiesz, za co płacisz i możesz się spodziewać wywiązywania się z ustalonych terminów. Przede wszystkim sami zajmujemy się wystawianiem pozytywnych opinii. Pracujemy samodzielnie. Konsekwencją takich działań jest wyraźna różnica cenowa pomiędzy nami a innymi firmami prosperującymi w tej branży.

Jednym słowem jesteśmy korzystniejsi.

gwarancja sukcesu
Shopping Cart