pozytywne opinie

Dlaczego twoje opinie Google nie przynoszą skutku?

Warto nadmienić, iż pozytywne opinie Google często pomimo wpływu na średnią ocenę wizytówki, nie przedkładają się na zachęcanie klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pierwsza strona na każdej wizytówce Google to zakładka o tytule „najtrafniejsze”. Konsumenci, którzy są ciekawi jakości Twych świadczeń, właśnie tam szukają odpowiedzi. W tejże zakładce znajdują się zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie o Twojej działalności. Niestety nigdy nie ma gwarancji, aby komentarze tam się znalazły.

wykres rosnący

Opinie w Google, które zachęcają klientów

My jako your-comments.com/pl mamy rozwiązanie tego problemu. Opinie Google, które są skonstruowane w formie długiej (ponad 3/4 zdania) oraz odpowiednio wzbogacone o słowa kluczowe i zdjęcia mają większą szansę na wpłynięcie pozytywnie na Twoich przyszłych konsumentów przeglądających najtrafniejsze opinie o Twoim biznesie.

Na początku współpracy z nami, polecamy zrobić rozeznanie potrzeb samodzielnie, bądź skontaktowanie się z naszym konsultantem w zakładce „kontakt”, aby pieczołowicie przygotować się do nawiązania wspólnych działań.

Shopping Cart