jak dbać o pozytywne opinie

Czy odpowiednio dbasz o swoje opinie?

dbanie o pozytywne opinie

Często przedsiębiorcy w przeciwieństwie do swych konsumentów nie zwracają uwagi na pozytywne opinie. Przez ten zabieg Twój biznes może stracić i najpewniej traci w oczach potencjalnych konsumentów.

Pragniemy nie tylko zaoferować naszą pomoc i działania, które zadbają o Twoją wizytówkę Google, ale też dadzą Ci podgląd jak samodzielnie dbać o pozytywne komentarze.

Aby wzbogacić swój biznes, niezbędnym jest proszenie klientów o zostawianie pozytywnych opinii. Jeśli sytuacja na to pozwala nawet dawać za to małe bonusy tym którzy poprzez Twoją prośbę zostawili komentarz.

Jak zdobyć więcej opinii w Google Maps?

Następnym dobrym zabiegiem, który poskutkuje zwiększeniem Twojej oceny, jest plan miesięczny. Wystarczy dać sobie za cel, aby na Twojej wizytówce (w zależności od średniej) miesięcznie przybywały wyznaczone ilości opinii.

Nasza pomoc na tle pozytywnych opinii nie tylko może skutkować lepszą oceną w serwisach, lecz również doradztwem, do którego zawsze się zobowiązujemy wobec naszych klientów. Jeśli uznasz za stosowne zadanie pytań odnośnie do jakichkolwiek działań, otrzymasz odpowiedź, najszybciej jak się da. Zachęcamy do zakupu pozytywnych opinii na your-comments.com/pl oraz czekamy na owocną współpracę.

Shopping Cart